0621/3500-350

https://www.freepik.com”>designed by Aleksandarlittlewolf – Freepik.com

Ha az oviban te segítettél az óvónőknek helyre pakolni az építőkockákat, akkor te vagy a mi emberünk!

Árukiadó/Raktáros pozícióra keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Vásárlók kiszolgálása (Árukiadás)
  • Beérkező áru lepakolása targoncával vagy kézzel.
  • Áru bevételezése vonalkódos mobil adatgyűjtő PDA-val
  • Raktártöltési folyamatok elvégzése
  • Raktárak tisztántartása és rendezettségének kialakítása
  • Egyéb raktározási feladatok

Mit kínálunk:

  • 1 műszak-család barát munkahely
  • Alkalmanként szombati munkavégzés
  • Szabad vasárnap
  • Munkaruhát biztosítjuk
  • Céges csapatépítő rendezvények
  • Év végi bónusz
  • Alap béren felüli jutalék

Mit várunk el:

  • Feladatok határidőre való elvégzése
  • Pontos és percíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való készség
  • Csapatszellem
  • A rend fogalmának ismeret és betartása

Munkához előny, de nem elvárás:

  • Targonca vezetési tapasztalat
  • Vonalkódos mobil adatgyűjtő PDA használati tapasztalat

Munkavégzés helye: 2750 Nagykőrös Csongrádi út 19.

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal emailben: beszerzes@kaszaptuzep.hu

Ha csak kérdeznél az állásról: 0621/3500-354 (Hétfő-Péntekig 07:00-15:00)